נופים בצבעי ים

טורקיז, תכלת, כחלחל, כחול אפור, כחול עמוק ועוד…כל אלה נמצאים בפלטת הצבעים של צבעי הים, הימה ומקווי מים. סינרגיה של המים עם השתקפות צבע השמיים מביאה תוצאה מרהיבה של יצירה הבריאה.

לצפייה בגלריה

השתקפויות וצלליות

העולם שלנו מלא בהשתקפויות וצלליות. וכששמים לב אליהם עולם חדש נגלה בפנינו. צילומי השתקפויות וצלליות מחיי היום יום, כאלה שרואים ועוברים לידם יום יום.

לצפייה בגלריה

אווירה מינימליסטית

צילומי נוף, שצולמו בעיקר בערפל ובתנאי תאורה ומזג אוויר ייחודיים, שיצרו צילומים עם מעט מאוד פרטים אך נושאים בתוכם הרבה מאוד גוונים, אווירה ועומק מחשבה.

לצפייה בגלריה

נופים בניחוח חו"ל

חיפוש וגילוי דרך עדשת המצלמה… נופים, פרחים, בתים, אנשים, פרטים מאפיינים בארצות וערים בעולם. מסע קטן של צילום הביא עולם גדול של אפשרויות. חיפוש וגילוי דרך עדשת המצלמה… נופים, פרחים, בתים, אנשים, פרטים מאפיינים בארצות וערים בעולם. מסע קטן של צילום הביא עולם גדול של אפשרויות.

לצפייה בגלריה

נופים בגוון ישראלי

כל סוף שבוע או חג אני יוצאת למסע במדינתינו המדהימה. בעונות שונות, בשעות לא שעות, ומזוויות חדשות ומרתקות. מתעדת דרך המצלמה את היצירה המופלאה. ממש כאן. בישראל.

לצפייה בגלריה

מזון לנשמה

רובינו אוכלים לשובע, להנאה, לחגיגה, לפעמים גם לנחמה ואצלי…המזון עובר דרך העיניים.דרך העדשה. כי הצבעים, הטקסטורה, המרקם והצורה הם עבורי מזון לנשמה.

לצפייה בגלריה

פרחים פרפרים וירוקים

צבעים מרהיבים ומעורררים או צבעים שקטים ומרגיעים. ריחות חזקים ומשכרים או ריחות מעודנים ומלטפים. אי אפשר להישאר אדישים ליופי ולקסם שהפרחים והפרפרים מפזרים סביבם. לצלם אותם, לחוש אותם, להתרגש איתם.

לצפייה בגלריה

ללא כותרת

יש צילומים שלא יכולים להכנס לשום קטגוריה. הם פשוט כאלה. פשוט שם. פשוט ללא שם. הייתי. ראיתי. צילמתי. אי אפשר בלעדיהם.

לצפייה בגלריה

חלונות ודלתות

זה התחיל מחלונות ודלתות ביפו, מתוך עניין. וזה עבר לצילום חלונות ודלתות בכל מקום בארץ ובעולם. לכל דלת וחלון יש צבע, צורה, טקסטורה ושפה, אך יותר מהכל יש סיפור, רגש ועניין.

לצפייה בגלריה

אורבניקה

ידי האדם יוצרים צורות, צבעים, ושילובים של חומרים שדרך עדשת המצלמה מקבלים ביטוי משלהם. אורבניקה מציגה את הנוף האורבני שיצרנו במו ידינו.

לצפייה בגלריה