מיון ילדים בית חולים מאיר

מיון ילדים בבית חולים מאיר, תוכנן ועוצב ע"י האדריכלית פתאן קאטוף. חגיגה של צבעים וצורות, בתקרה, רצפה ובריהוט והתוספת על הקירות היה באמצעות כדורים פורחים בצבעים, בגדלים ובדוגמאות שונות ומגוונות. הכדורים עשויים מפרספקס בחיתוך צורני על הקירות ומדבקה שקופה על החלונות.

לצפייה בפרוייקט

טיפת חלב בטייבה

טיפת חלב של קופ"ח כללית, "גשר לשלום" בטייבה, ממוקם בתוך שני קרוונים של 80 מ"ר כל אחד.הרצון להכניס צבע ושמחה למקום היה מה שהניע אותי ולכן הקשת בענן והכדורים הפורחים תפסו חלק נכבד בעיצוב.מדבקות גדולות וצבעוניות, מוביילים של כוכבים יורדים מהתקרה וצילומים צבעוניים וגדולים מודפסים על פרספקס בחדרי הרופאים והאחיות, נתנו תוצאה מרהיבה, ססגונית ושמחה, בתוך חלל קטן ופשוט.

לצפייה בפרוייקט

טיפת חלב בישוב חריש

טיפת חלב של קופת חולים כללית בישוב חריש. הקונספט העיצובי במקום נבנה סביב דמויות מהספארי. כלהחומרים הודפסו על מדבקות ופרספקס בחיתוך צורני, תוך דגש על צבעוניות וססגוניות המתאימה לתינוקות וילדים עד גיל 3.

לצפייה בפרוייקט

טיפת חלב ומרפאת ילדים בלהבות חביבה

קירות טיפת החלב ומרפאת הילדים של קופת חולים כללית בלהבות חביבה, עוצבו בהשראת סביבת המקום. מ.א. רמות מנשה. האזור טובל בעצים, שדות ומרבדים אין סופיים של ירוק ופרחים. והדובדבן של האזור מבחינתי, זה אגם השקנאים הממוקם לא רחוק מהמרפאה.

לצפייה בפרוייקט